Home > Výrobky > Vášnivé gélové nechty

Gélové nechty a samé problémy a dilemy s výberom farby, tvaru, zdobenia a dĺžky. Nad týmto ženy premýšľajú približne raz za mesiac a nevedia sa rýchlo rozhodnúť. Niekedy sa dokonca pýtajú na výzor nechtov, kombináciu farieb a zdobenia svojich manikérok. Na výber je neskutočné množstvo farieb, či už krikľavé, lesklé, matné, pastelové alebo perleťové. Či už zložité, dlhánske a prečačkané alebo jednoduché, krátke a jemné. Ktoré by ste si vybrali vy? Na webovej stránke https://www.d-nails.sk/farebne-uv-gely je na výber veľké množstvo gélov, či už stavebné, rôzne odtiene kamufláže alebo mnoho farieb.

Farebný UV/LED gél - Estelle

Čo tak, ale skúsiť práve fialové gélové nechty? Môžete ich rôzne skombinovať. Buď si dáte jednoduché a to celé potiahnuté jednou farbou, alebo pridáte nejaké ozdoby. Je tu aj riešenie klasickej francúzskej manikúry, avšak namiesto bielej farby by ste si dali fialovú. Fialová farba je totiž farba prezentujúca svojráznych ľudí. Je plná vášne a je vhodná pre introvertných ľudí, ktorý majú neskutočné množstvo fantázie. Určite je pekná predstava, keď by vás charakterizovali gélové nechty. Keby vedel každý človek z nich vyčítať, akou osobou ste. A hlavne sa hodia pre všetky ročné obdobia, čo je veľké plus.

Farebný UV/LED gél - Berry

Nemusíte premýšľať nad tým, či ich niekto nebude komentovať, že sa na dané obdobie alebo udalosť http://www.pslsp.sk/poistna-udalost nehodia. Ak máte fialové nechty, nepotrebujete si k nim ladiť aj fialové oblečenie. Stačí jednoduchý doplnok a všetko bude pekne do seba zapadať a bude to vyzerať skvelo. Môžete si zvoliť buď krikľavú, matnú, lesklú, perleťovú, trblietavú alebo pastelovú. Medzi jemnejšie fialové farby patrí práve levanduľový odtieň. Zrovna tento majú ženy najobľúbenejší a hlavne je jemný a nie moc výrazný, čiže sa doslova hodí ku každému outfitu a nič takýmito gélovými nechtami nepokazíte. Každá žena ma odlišný názor na farby, a tak treba prísť na to svoje. Treba vyskúšať všetky varianty a nájsť tú, čo sa vám najviac páči a hodí.