Home > Výrobky > Chceli by ste skvalitniť svoju pitnú vodu?

Iste sa zhodneme na tom, že kvalita pitnej vody je veľmi dôležitá. Mnohokrát si kupujeme fľaškovú pitnú vodu, takzvané minerálky, ale aj v tomto smere môžeme niečo urobiť preto, aby sme ušetrili a skvalitnili svoj pitný režim. Môže sa stať že vo vašej budove, stavbe či inom priestore bude mať voda nejaký problém alebo nižšiu kvalitu. Či už ide o zvýšený obsah napríklad dusičnanov, nebodaj ťažkých kovov, alebo je voda príliš tvrdá, všetko sa dá vyriešiť špeciálnymi zariadeniami. Existujú prístroje, ktoré zabezpečujú to, aby voda bola kvalitnejšia, prípadne mäkšia. Dá sa povedať, že vám firma môže pripraviť na mieru takzvanú úpravňu vody. Táto úpravna vody bude mať na starosti meniť kvalitu vody, filtrovaniu a podobne. Úpravne vody nie možné pripraviť a namontovať v domácnostiach, ale aj vo firemných priestoroch večierka prevádzkach alebo podnikoch. Voda tak bude určite oveľa kvalitnejšia.

umývadlo a ruky

Kým však pristúpite k rozhodnutiu, treba zistiť akú kvalitu má vaša voda teraz. Na to slúžia rôzne testovania a rozbory, ktoré sa robia predtým večierka než vám špecializovaná spoločnosť navrhne riešenia pre úpravu vody. My vám odporúčame odborníkov zo spoločnosti Vodaservis.sk.

výrobná hala

Ich dlhoročné skúsenosti umožňujú poradiť v správnom smere úplne každému. Či už sa jedná o malú domácnosť alebo veľký výrobný podnik. Na Slovensku máme pitnú vodu takmer všade, a to je skvelé, avšak môže sa líšiť kvalitou napríklad svojou tvrdosťou alebo obsiahnutými kovmi či minerálmi. Voda sa dá upraviť tak že ju budete môcť bežne piť z vodovodu, teda upravenú. Ušetríte tak množstvo finančných prostriedkov aj plastových fliaš na kúpu minerálok a vôd v predajniach a potravinách. Takáto investícia vám umožní prispieť k trvalej udržateľnosti, mať kvalitnejšiu upravenú výbornú vodu, a tým prispieť aj k zdraviu seba, svojej rodiny a zamestnancov.