Home > Výrobky > Vchod z hliníka

Vchodové dvere do vášho domu či bytu musia spĺňať množstvo kritérií. V prvom rade je dôležitá kvalita. Dobrá tepelnoizolačná funkcia vchodových dverí by mala byť samozrejmosť. Najmä z hľadiska úniku tepla. Takisto je na popredných miestach bezpečnosť. Už dávno nemôžete nechať domácnosť odomknutú v domnienke, že vás nikto neokradne. V dnešnej dobe vás okradnú aj so zamknutými dverami. Preto je bezpečnosť hliníkových vchodových dverí čoraz viac vyhľadávaná. Hliníkové dvere vás ochránia nielen pred zlodejmi, ale aj pre záplavami či požiarom. Moderná technológia hliníkových dverí vám zabezpečí, bezpečie a dobré tepelnoizolačné vlastnosti.

vchodové dvere

Čoraz viac vyhľadávaný hliník

Hliník sa na novostavbách čoraz viac zobrazuje nielen v podobe hliníkových okien, ale aj v spomínaných hliníkových dverách. A ľudí čoraz viac zaujíma aj dizajnová stránka svojej nehnuteľnosti. A hliník vám s tým dokonale pomôže. Tmavý hliník? Hliník sa vo veľkej miere používa na nehnuteľnosti v tmavej antracitovej farbe. Nemusí to však byť pravidlo. Čoraz viac ľudí si zvolí najmä v prípade vchodových dverí hliník v kombinácii s drevom. Vy budete mať dvere hliníkové, ale dizajnovo nadobudnú drevený charakter.

hliník

V dnešnej dobe sa dá s dizajnom vymyslieť už takmer všetko. A hliník je na to ideálny. Omrzeli vás klasické vchodové dvere? Posledné roky ku nám prichádza trend pivot dverí. Pivot pánty sú na našom trhu stále novinkou a poskytujú otváranie v ľubovoľnej časti zárubne. Dvere sa tak nemusia otvárať iba pri stene, ale môžete získať otočný patent. Pivotové dvere sú skutočne modernou a luxusnou záležitosťou, ktorá sa hodí ako do exteriéru na vchodové dvere, tak aj do interiéru. Aj napriek váhe dverí, hliníkové vchodové aj terasové dvere nebudete mať problém otvoriť. Cenu vchodových hliníkových dverí nájdete na lmmont.sk.