Home > Výrobky > LED vo vašej kuchyni

LED osvetlenie je každému určite dobre známe. V dnešnej dobe je na technológiu LED napojené veľké množstvo lámp, lustrov či iných LED produktov. LED osvetlenie v domácnosti môže nabrať mnoho podôb. Najčastejšie sa však stretávame s osvetlením kuchynskej linky v podobe LED pásikov. LED pásiky sú dizajnový a minimalisticky prvok vo vašej kuchyni, ktorý však dokáže zmeniť celkový vzhľad. LED pásik môže byť rôznej dĺžky a použiť ho môžete ako na osvetlenie kuchynskej linky nad pracovnou doskou, na osvetlenie celého obvodu kuchynskej linky či podľa vlastných predstáv.

LED pásik

LED pásik je v prvom rade dizajnovým prvkom vo vašej kuchyni. Pri rozsvietení krásne osvetlí kuchynskú linku a dodá jej nádych luxusu. LED pásik však vo vašej kuchyni bude veľkým pomocníkom. Práve umiestnenie nad pracovnú dosku vám poskytne určité množstvo svetla aj počas tmavých večerov. LED pásik je skvelou možnosťou aj do ďalších miestností vo vašej domácnosti. Vďaka príjemnému, tlmenému svetlu, ktoré LED pásik poskytuje, môžete tento LED produkt použiť aj na osvetlenie iného nábytku ako napríklad v obývačke, vďaka čomu získate príjemnú rodinnú atmosféru. Takisto sú LED pásiky vhodné aj na osvetlenie nábytku v detských izbách či spálni.

LED pásik

LED pásiky v podobe malých LED svetiel zabudovaných do jedného celku sú posledné roky obľúbené aj v kúpeľní ako doplnkové svietenie. Akú farbu LED pásika si zvoliť? Výber farebného prevedenia LED pásika je len vo vašej réžii. Zvoliť si ale môžete medzi klasickou žltou, bielou či rôznymi farebnými prevedeniami ako sú modrá, červená či zelená. Niektoré LED pásiky majú možnosť diaľkového ovládania a takisto aj zmeny farebných variantov. LED pásik do domácnosti vôbec nie sú zastaralou metódou svietenia. Skôr naopak. V dnešnej dobe môžete LED pásik použiť skutočne moderne vďaka čomu vytvoríte luxusný dojem svojej nehnuteľnosti.