Home > Výrobky > Spríjemnite si zimu voňavým praním. Tieto vône musíte určite mať!

Prechádzka krásnym sviežim zimným lesom, parkom alebo len tak, kam vás nohy zavedú, rozprúdi energiu v celom tele a vy sa zrazu môžete nadýchnuť sviežeho čerstvého vzduchu. Tá sviežosť je tak príjemná a dopĺňa zásoby energie v tele. A podobne to chodí aj s vôňami. Každá je iná, jedinečná a dokáže povzbudiť zmysly. Niet nad krásnu vôňu, ktorá vám sadne. Vôňa poteší a zvlášť, keď ju cítite z bielizne, môžete ju tak mať stále so sebou. Svieža jemná bielizeň – ten pocit čistoty je nesmierne uvoľňujúci a príjemný. Ak aj vy miesto aviváže radi používate parfém do prania, vybrali sme pre vás dve krásne vône, ktoré oživia vašu zimnú náladu. Tieto olejové parfémy do prania vám teraz predstavíme.

parfém na praní

Neprehliadnuteľné biele pižmo

Niet nad neprehliadnuteľnú vôňu bieleho pižma, ktorá sa snúbi s kyticou horských kvetov. Hlavu tohto parfému tvorí limetka a bergamot – tak svieže, ako si len viete predstaviť. Aj parfémy do prania totiž majú svoje zloženie ako klasické parfémy, v ktorých sa definujú vône prostredníctvom hlavy, srdca a základu. White Musk je srdcom v jazmíne, ylangu, ruži a kytici bielych kvetov. Pocit sviežosti a nádherná kvetinová vôňa vás budú sprevádzať na oblečení po celý deň. A hneď tu máme ďalšiu atraktívnu arómu, ktorá mnohých doslova postaví na nohy.

sada na praní

Verbena so sladkou citrusovou arómou

Povzbudenie, ktoré poskytne krásne poskladaný parfém plní sviežich tónov vôní, bude možno výbornou voľbou pre milovníkov citrusovej symfónie. So základom pižma a cédru, v srdci jazmín, konvalinku a bergamot, no a s limetkou, zeleným čajom a verbenou v hlave tohto olejového parfému na pranie. Podobná vôňa do práčky pripomína jar. Sladkastá a iskrivá verbena dodá oblečeniu príjemnú sviežosť nielen na niekoľko dní, ale aj na celé týždne. Od prania k praniu tak môžete byť obklopený vôňami. Oba olejové parfémy pridávate do prania miesto bežnej aviváže. Sú obľúbenou voľbou pre krásnu sviežu univerzálnu vôňu.