Home > Výrobky > Užívate deo?

Bez dezodorantu si nedokážem predstaviť život. Dezodorant sa stal mojou súčasťou života. Viete si predstaviť to, že by ste nepoužívali dezodorant? Ja ho používam stále a stále. Či už pri športe, ktorý robím, keď idem do posilňovne, alebo keď cítim, že sa potím, alebo napríklad po sprche či vani. Milujem dezodorantov a vždy ich musím mať pár do zásoby. Bez deodorantu je to ťažké. Pretože prirodzene každý človek sa potí a potom samozrejme ten pot smrdí. A vy s tým musíte niečo robiť. Používanie dezodorantu je úplne základná vec, ktorá je úplne prirodzená a robí ju každý človek. Sú dva typy dezodorantu:

deo

a) sprejový – stačí, keď stlačíte určité tlačidlo a „našplícháte sa“ pod pažami. Tento dezodorant ľudia často využívajú.

b) guličkový deodorant – deodorant, ktorý si trite o telo sami. Tento guličkový dezodorant je oveľa výhodnejší pre alergikov. Alergici totiž neznesú sprejové dezodoranty. Preto používajú skôr guličkové a nedivím sa.

deo

Aj mne sú príjemnejšie guličkové dezodoranty. Zhodou okolností som alergik, takže aj z toho dôvodu. Ale nie je to jediný dôvod, jednoducho sú mi oveľa pohodlnejšie a príjemnejšie. A tiež aj lepšie vonia. V dnešnej dobe nájdete x modelov rôznych dezodorantov a každý s inou vôňou. Niektoré dezodoranty vonia po bylinkách (napríklad mäta), niektoré dezodoranty vonia po ovocí (napríklad jahody, maliny, čučoriedky, lesné ovocie a podobne) alebo majú špecifické vône, napríklad tropické ovocie. Naozaj v dnešnej dobe zoženiete toľko modelov, že je ťažké si zo všetkých modelov vybrať len pár dezodorantov. Ja keby som mohla, tak ich mám veľa doma, ale finančná situácia mi to neumožňuje a tiež mi príde zbytočné ich doma mať veľa a potom ich nestíham využívať. Radšej si ich kúpim menej a až mi dôjdu, potom si kúpim ďalšie. Je to lepšie a šetrnejšie k prírode a je to celkovo výhodnejšie. Tak na to nezabudnite.