Home > Výrobky > Všetky LED produkty pokope

LED pásy ako vhodné osvetlenie do domácnosti? Samozrejme! V dnešnom svete o tom nemusíte vôbec pochybovať, pretože LED pásiky sa stali skutočne obľúbeným predmetom pre každú domácnosť. Tento doplnok sa perfektne hodí do každej domácnosti s akýmkoľvek interiérom, nemusíte teda nijakým spôsobom prispôsobovať svoje vybavenie k tomuto LED pásiku. LED pásiky sú výnimočné aj v tom, že ich inštalácia je naozaj jednoduchá a zvládnete to behom krátkej chvíľky. Vďaka špeciálnemu lepidlu, ktoré už je aplikované na zadnej strane pásika ho môžete inštalovať takmer na každý povrch. Svietivosť LED pásikov je niečo, prečo ich toľko ľudí vyhľadáva a častokrát používa aj ako hlavné osvetlenie v ich domácnostiach.

LED

Pásiky Vám vydržia svietiť rovnakou intenzitou počas celej ich životnosti, čo nie je krátka doba a po celý tento čas budú skutočne svietiť ako nové. Intenzita svetla je taktiež vysoká, takže toto osvetlenie môžete bez problémov využívať ako hlavné osvetlenie miestnosti. Šikovný vzhľad LED pásikov Vám taktiež umožňuje ich schovať spôsobom, ktorý spôsobí, že dosiahnete intímne podsvietenie v celej miestnosti. Týmto spôsobom si môžete užívať príjemnú a uvoľnenú atmosféru počas celého roka.

svetlo

Farbu LED pásika si samozrejme môžete vybrať. K dispozícií máte na výber hneď niekoľko možností farieb a odtieňov, ktoré môžete zakúpiť samostatne ale aj spolu v jednom LED pásiku. Záleží od Vášho výberu, keďže niektoré z našich LED pásikov majú možnosť prepínania farieb pomocou diaľkového ovládača. Tieto pásiky sú ideálne pre tých, ktorí majú radi zmenu a farbu svetla chcú obmieňať podľa seba vždy inak. Garantujeme Vám len maximálnu spokojnosť pri využívaní našich produktov. A navyše pri kúpe akéhokoľvek LED pásika u nás automaticky získavate záruku na päť rokov, takže svojimi produktmi sme si skutočne istí. Urobte si radosť aj Vy a vyskúšajte LED pásik aj u Vás doma.