Home > Elektro > Elektro ako ta spomaliť

Sú aj knihy o elektro. Aj v AVON aj ORIFLAME  má pomôcky elektro dnes na trhu je toho ako maku. Je katalógový predaj DEDRA aj tam sú rôzne typy spotrebičov sú aj iné katalógy kde sú pomôcky elektro či už nože, mlynčeky, mixér a podobne. Mať tak viac prachov tak si vybavím kuchyňu elektro spotrebičmi mať top kuchyňu mám aj teraz ale len klasiku chladničku, šporák plynový, mikrovlnku, elektrický mlynček na mäso, mikrovlnku a elektrickú kanvicu na čaj a kávu, kávovar na kávu a cd magnetofón plus na kazetu. Sú to dobre vymoženosti v domácnosti. V dnešnej dome je toho už neúrekom techniky elektronická doba sa žije. Už pomaly a isto žijeme ako roboty umelé bytosti .Už nebude ani práce pre nás bude za nás pracovať takzvaná umelá inteligencia skúšajú ju všade už je to des.

zachráňme planétu zem

Myslím si že úplne zaplavia svet či už robotizácia alebo elektronické vozidlá už sú nejaký čas aj elektro bicykle aj v mestách elektro kolobežky totálne zaplavený svet je znečistený svet aj ovzdušie neviem či to pomôže kvôli ozdraveniu planéty skôr nie . všetko sa vyrubuje a tým sa narúša atmosféra vesmír. Z roka na rok sa zhoršuje poveternostné podmienky sa otepľuje a za to si môžeme mi ľudia tak nám treba keď si všetko ničíme. Voľakedy ľudia všetko robili ručne ale bolo všetko zdravé nebolo toľko chorôb ako dnes. Nečudujem sa že stúpa počet ľudí čo prechádzajú na VEGETARIANSKU či VEGANSKU stravu ja to uznávam. Existujú aj rôzne spoločnosti ktoré sa snažia zachrániť planétu zem ale či už nie podstate neskoro na obnovu.

kuchyňa snov

Chcem si síce kúpiť dakedy prístroj zmrzlinu a vyrábať si domácu zmrzlinu aby som nekupovala nepodporovala chémiu ktoré sa dávajú do nanukov a podobne. Viem my je jasné že doba musí napredovať ale tým pádom všetko zdravé upadá. Všetko čo bolo pretým dobré úplne pomaly aj isto zaniká. Je to na škodu. Aj remeslá zanikajú tam sa tiež používali elektronické brúsky a podobne ako kováči, obuvníctvo a podobne, voľakedy bolo len v Nitre vyše 100 obuvníkov teraz je cirka 13 na celom Slovensku otras aj škola bola voľakedy je to smutná štatistika. Je kopec mladých ľudí mali by sme sa spojiť dať hlavy dokopy a niečo vymyslieť. Aby sa aspoň niečo zachránilo. Viem že už v dnešnej dobe je nemožné robiť veci ručne ale bolo to iné aj zdravé nebol svet taký PRETECHNIZOVANY škodlivý ako dnes.