Home > Kultúra > Kultúra či demagógia

Máte na kultúru čas ja ani nie ale na hocičo by som nešla ako bol tu v piatok na Obecnom úrade ples VLKOV tu tak volajú ľudí v dedine. Jedine by som išla na také niečo kde by bolo moderné DISCO hudba nemám rada moc rada nehovorím že si nevypočujem občas ale nie to moja šálka kávy. Človek by sa mal zabávať nie len doma byť a pracovať lebo môžete aj ochorieť nie zdravé stále len robiť. Ako stroj. Ja aj dnes doučujem na večer veľa roboty stále . Ale v stredu tu asi nebudem poobede urobíme si ja a kamoška Valentína trochu voľno lebo som už prepracovaná mám toho akurát dosť veľa. Ja mám kultúru aj keď vypadnem von. Všade ešte aj v kultúre vidíme známosti viď Šimkovičová už len tá tomu rozumie sami pajáci sú tam ktorý hrabú len sebe treba im ešte zvyšovať plat fuj začo berú 6000 eur a viac treba špinám.

dovolenka za kultúrou či len sen

Podľa nich si máme užívať kultúru chodiť na dovolenky užívať si podľa nich choré mozgy nech nám ony dajú ich plať debili. Toto je čistá psychiatria . tá banda sa nám smeje dokola. Totálna deformácia aj demagógia štátu. Kto to zastaví nuž asi nikto klesáme ku dnu ako TITANIC .človek nemá náladu ani chuť na nič. Tento systém je ako jedna veľká baktéria ktorá vás ničí požiera vnútra. Ľudia sú totálne znechutený ale podaktorí to len filmujú ako sa majú zle či už finančne a či zdravotne problémy. My či celkovo obyčajní ľudia vidíme tak nám je na grcanie neschopný jeden štát od PROĆKO až po celý parlament že sa máme my ľudia usmievať ony si robia normálne dobrý deň čo sa týka nás ľudí.

kultúra zachytáva okolností do fotoaparátu

Ľudia nevládzu žít koľkí a nie ešte kultúrne vyžitie ponúkajú nám choré celé. Ponúkajú nám ako že kúpele pobyt že nám vraj prispejú čo  eurami ony štát keď ako že prispeje tak drobnými peniazmi. Inač keď sa pozrieme lepšie celý svet zlyháva bude mať to zlú odozvu dlho nám to nevydrží vydržíme. Ja mám ozaj súciť ale len o tadiaľ po tadiaľ. Ozaj viete čo znamená význam slova kultúra teraz som ako na maturitách je to z latinského slova CULTURA čo znamená niečo pestovať ako zvyky , vzťahy, umenie takzvanú sociálnu skupinu taktiež spoločnosť či tiež tradície a iné črty. Kultúra označuje aj čo sa líši od prírody. Kultúra je tiež čas sociálnych vzťahov spoločnosti a tiež stoji tiež na rovnakej úrovni ako politicky tiež právne a tiež čo sa týka ekonomické systému. Poznáme UNESCO čo je organizácia Spojených národov pre vzdelávanie tiež vedu a kultúru len toľko na záver.