Home > Výrobky > Prepravky na letné ovocie

Ste pripravený na novú sezónu sladkého ovocia? Prichádza obdobie kedy dozrievajú sladké dobroty v našich sadoch a záhradách. Či už sú to sladučké čerešne alebo voňavé jahody alebo kyselkasté ríbezle, či guľaté čučoriedky, všetky tieto drobné ovocia potrebujú jemnú manipuláciu a dobré uskladnenie, aby sa plody nepoškodili a vydržali transport z pola, plantáže, sadu, či záhrady. Taktiež aj väčšie plody ako broskyne a marhule, sú háklivé na prenos a uskladnenie, na stlačenie alebo udretie. Staré drevené prepravky, nie sú najideálnejšie riešenie pre takéto ovocie, a to z niekoľkých dôvodov.

ovocie

Môžu sa ľahko zlomiť, sú nerovného povrchu, a majú niekedy príliš veľké medzeru medzi drevenými plátmi. Ideálnejšie sú plastové prepravky na ovocie a cena môže byť cena síce o niečo vyššia, ale určite sa viac oplatia. Výhodou plastových prepraviek je aj to, že sa dajú ľahko očistiť, pretože prepravky sa veľmi často zašpinia, vždy sa stane, že sa nejaké drobné ovocie pritisne viac a rozpučí sa. Okrem toho plastové prepravky vydržia väčšiu záťaž a poveternostné podmienky, pretože sú pevnejšie a odolnejšie voči vode, vlhku a rôznym prírodným podmienkam, ktoré sú s pestovaním, zberom a transportom ovocia spojené.

prepravky

Spoločnosť Schoeller Allibert vám ponúka kvalitné plastové prepravky na ovocie za dobrú cenu. Spoločnosť sa snaží vyrábať svoje výrobky tak, aby čo najviac uľahčili prácu pri zbere a transporte ovocia, a aby sa dali ľahko udržiavať čisté. V ponuke má viacero typov bedničiek na ovocie, všetky prepravky na ovocie nájdete na internetovej stránke spoločnosti. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať obchodného zástupcu spoločnosti Schoeller Allibert, ktorý vám rád odpovie na všetky vaše otázky a rád pomôže s výberom. V ponuke spoločnosti nájdete aj prepravky na zeleninu ako aj skladacie prepravky a prepravky pre výrobu a priemysel.