Home > Móda > Nebuď staromódny maj sa rád buď bláznivý

Dobrý deň priatelia dnes máme deň strašidiel. Americký sviatok treba si dať masky na tvár a vyraziť pred večer von ja som si kúpila pred pár dňami kabelku tvare tekvice nech je trochu  mám rôzne kostýmy nech je zábava. Dnes som bola na pošte aj v obchode mala som tu kabelku tvare tekvici mám rada rôzne sviatky. Človek aspoň zabudne na problém. Pozvala som kamošky na párty a zákusok a podobne budeme v maskách treba to dnes roztočiť aj keď je smutný čas prší celý deň. Moja mamina pečie zákusok zamatovú roládu dnes mám celkom dobrý deň píšem káva mi tu vonia aj TV mi ide mám pustenú Nemeckú stanicu HR hrá tam moja obľúbená herečka príjemné a užitočné zároveň. Zajtra máme taký spomienkový deň Sviatok všetkých svätých to sa zase inak človek musí obliecť takzvané prispôsobiť sa zajtra máme trochu voľna vo štvrtok tu nebudem učím v škôlke a poobede dve hodiny doučujem jedine v piatok tu budem tak dnes som tu zato potom už len v utorok.

maj nalakované nechty

Vy máte radi aké sviatky ja všetky meniny ,narodeniny, MDŽ, Vianoce, Silvestra a podobne ja sa už teším že o vyše mesiaca máme Vianoce už nakupujem pomaly darčeky maminke sebe aj kamoškám aj rodinné. Objednala som oblečenie za 40 euro aj kozmetiku spolu aj kamošky máme kozmetiku za 55 euro nepotrebujem auta mamonu stačí maličkosti ktoré človek výnosy alebo použije ale som za aby sa oslavovali v kruhu najbližších Vianoce aj Veľká noc sú to najkrajšie sviatky v roku nechápem takú nenávisť takzvanú úbohosť ľudí ktorí to neuznávajú vyhovárať nemusia na to že nemajú čas neuverím im to. Na vianočné sviatky si sadnúť k sviatočnému stolu elegantné oblečený milujem keď rozvoniava jedlo ,zákusky, koláče aspoň raz za čas akú mám veselú náladu aj na priek počasiu mám svietnik tvare tekvice si ho zapálim jemné svetielko prichystala som si kostým budem za čierna pani.

krásne nalíčená

Dlhé čierne šaty, legíny čierne aj ponožky čierne rukavice čierne aj náušnice nech je trochu srandy kto uhádne za koho budem oblečená. Vy napíšte aké budete masky dnes . každý rok som iná maska. Ani sa nám nechce veriť ako ubehol rok ešte dva mesiace aj je koniec roku 2023 a zase budeme o rok starší. Je aj slniečko nám vyšlo krásne sa vyjasnilo hneď je lepšie na duši. Na to aby som vytvárala smiešne kostýmy mám aj rôzne pierka. Čo týka líčenia mám tmavé líčenie hnedo čierne oči aj pery nechty mám nalakované tiež na bordové trblietavý lak síce teraz je trendy čo sa týka lakov na nechty zelená, fialová, strieborná bledé odtiene farieb ale treba niekedy vybočiť z davu byť iná netreba nasledovať dav ľudí byť sám sebou je to IN. U som takmer na konci článku majte sa pekne prajem vám pekný ničím nerušený deň usmievať treba byť pozitívne naladený každý deň v roku.