Home > Online > Fotoobraz pre každého

Dnes si aj vďaka mobilu môžete vytvoriť profesionálnu fotografiu. Podarila sa vám nejaká fotka a bola by škoda nechať ju zabudnutú v galérii vášho mobilu? Potom navštívte stránku fotkyzababku.sk. Máte dve možnosti. Svoj digitálny záber z mobilu môžete nahrať priamo na stránke fotkyzababku.sk a dať si z nej vyvolať fotografiu v tlačenej podobe. Dokonca aj veľký rozmer vhodný do rámčeka. Alebo využite možnosť vytvorenia moderného obrazu z fotografie.

fotky

Obraz z fotografie.

V čom je obraz z fotografie iný ako vyvolaná zarámovaná fotka. Obraz je vytlačený na plátno, ktoré poskytuje úplne iný zážitok z fotky. Plátno, na ktoré fotkyzababku.sk tlačia fotografie je jedno z najkvalitnejších a poskytuje skvelé chytanie farieb. Váš fotoobraz tak bude vo vysokej kvalite, plný žiarivých farieb. Z fotoplátna na stene máte oveľa väčší zážitok. V prípade dekorácie je oveľa viac autentickejším a ihneď upúta pozornosť. Na výrobu fotoplátna si takisto vyberiete svoju fotografiu, ktorá bude vytlačená na celý rozmer plátna. Fotka tak nie je žiadno orezaná a na platne nie sú okraje. Pred samotným odsúhlasením svojho nákupu si však radšej skontrolujte či vaša fotografia nie je neprirodzene orezaná.

fotografovanie

Fotoplátno s vašou rodinnou fotografiou či deťmi je prekrásny doplnok do každej domácnosti. Na fotkyzababku.sk nájdete množstvo rozmerov fotoobrazov, ktoré si môžete zavesiť na stenu alebo len vystaviť na poličke, aby ste mali svoje fotky vždy na očiach. Najväčší rozmer je až 100×100 cm. Kvalita fotoplátna na fotkyzababku.sk je tej najvyššej kvality a vy svoju voľbu určite neoľutujete. Urobte si radosť a dajte si svoje najlepšie fotografie zvečniť na fotoplátno. Svoj fotoobraz môžete mať na stene už o niekoľko dni a to vďaka fotkyzababku.sk. Využite služby online vyvolania fotografii alebo online tlače fotoobrazu na fotkyzababku.sk ešte dnes.