Home > Firmy > Koniec bezsenným nociam

Už vás nebavia tie bezsenné noci, počas ktorých sa neviete plnohodnotne vyspať? Budíte sa dolámaný a máte pocit, že ste spali dlhšie ako obvykle a aj tak ste neustále unavený? Obávate sa, že spíte málo hodín, no aj po dlhšom oddychu sa necítite úplne fit? Neverili by ste tomu, ako má nekvalitný matrac vplyv na celý váš organizmus. Negatívne vplýva nielen na fyzickú stránku vášho organizmu, ale aj na psychickú, keďže nekvalitný spánok sa s vami vlečie počas celého dňa. Tieto dni sa neustále nabaľujú a my sa cítime neustále horšie a horšie. Však uznajte sami! Veď do koho radšej investujete svoje financie, než do seba samých?

plnohodnotný spánok

Počúvajte svoje zdravie a nehazardujte s ním! Môžete myslieť aj na svoje polovičky a dopriať im podobný zážitok a budiť sa tak spoločne spokojní do nového dňa vďaka tejto skvelej ponuke, ktorá sa nevidí tak často. Vďaka pružinových matracov https://www.segum.sk/produkty/matrace/pruzinove-matrace je tomuto všetkému rozhodne koniec! Ich pružinový efekt ulahodí nejednej chrbtici a zaručí vám spánok na neuveriteľnej úrovni. Máte možnosť výberu z pomedzi rôznych typov matracov, ktoré sú osobitne prispôsobené podľa vašich potrieb.

pružinový matrac

Základná pružina Bonell bude vyhovovať jedincom, ktorí si radi pospia na tvrdších typoch. Každopádne vám prinášame matrace, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a to vďaka ich skvelej výrobe. Pružina je dôkladne oddelená od zvyšku matrace platňou z kokosového vlákna, čo je dôkazom jeho kvalitného spracovania. Neuveriteľné je však to, ako sú matrace šité na mieru vašich potrieb, ktoré sú koniec koncov podobne. Všetci sa jednoducho chceme kvalitne vyspať a to za každú cenu! Prinášame vám niekoľko druhov matracov, ktoré sú špeciálne navrhnuté a prispôsobené na rôzne váhové kategórie, vašu výšku a potrebnú tvrdosť s tým, že pri každej je uvedená individuálna dĺžka záruky. Vďaka cenovo prístupným matracom sa môžete budiť do nového dňa plný elánu a pocitu na nezaplatenie.