Home > Móda > Nádych módy

Móda je niečo úžasné. Móda je opakovateľná, ušľachtilá aj krásna aj voňavá. Ja si kupujem aj rôzne časopisy, nálepky a iné. Inač keď sa to tak vezme móda je aj zložitá ale perfektná je neopakovateľná najlepšie máte módu z druhej ruky lebo tam ozaj nájdete také kúsky že inde to nekúpite to je veľká výhoda nakupovať ešte je často krajšia než bežne v butikoch. Nájdete tam kopu nový vecí ešte majú visačku mám veľa takých vecí oblečenie mám také kúsky že mi to ľudia obdivovali. Mojim vzorom inšpiráciu beriem aj od módnych tvorcov aj od známych herečiek či už že si kupujem časopisy ale voľakedy sme odoberali módne ale ja mám módu ako takú v malíčku ako mi hovorí mamina že som závislá na nej jaj keby že človek má viac peňazí bolo by NUMMER ONE.

módu maj v oku

Dnes lebo zajtra si chcem urobiť nechty. Ja a mamka si chceme farbiť aj vlasy asi zajtra alebo v sobotu alebo cez týždeň uvidím ako stihneme. O šatách je aj pieseň O šaty utkané z jahodovej peny. Určite poznáte tento retro film Neberte nám princeznú ktorá bola natočená v roku 1981 ešte v minulom storočí .ja si tento film pozriem za každým aj keď to človek pozná ako svoju vlastnú dlaň. Nechápem ľudí asi je to nová choroba že nepozerajú TV. Dnes tu budem krátko zajtra len poobede uvidím resp. ako zajtra lebo idem vybavovať do Vrábel a ráno mi príde  kuriér za 31eur mi donesie topánky. Jaj jaj keď zarobím lepšie sa mi rysuje viac práce to bude nákupná horúčka. Potom to rozbehnem hurá. Aj v sobotu sa nahodím sú voľby nech ako že prasknú od závisti títo tu dedinský ľud.

Buď sexi

Síce ešte sa nedá nejak jarne obliekať nie až tak teplo je len 13 stupňov. Ja budem voliť P.P nechápem ako niekto môže voliť HARABIN a jemu podobných kumpánov ale to je na inú tému. Včera som objednala veštecké karty Madam LERMOND lebo začínam sa venovať znova k tomu. Tie karty ma vyšli 12 eur pošta je drahá samotné karty 7 eur .idem sa k tomu venovať na plno aj móde a biznisu čo sa týka kozmetiky a podobne mám plán ako to všetko rozbehnúť. Móda je súzvuk farieb tiež štýlu a kombinácii .ja mám super náladu keď sa môžem občas rozmaznávať a vyšantiť. Ešte si plánujem kúpiť baleríny aspoň dvoje minimálne aj nejaké letné ŠLAPKY viacero obuv.