Home > Online > tvojí LED projekt

Potrebujete nejaký priestor originálne nasvietiť? Alebo potrebujete niekde špecifické svetlo nejakej farby a neviete ako to docieliť? S LED osvetlením máte takmer neobmedzené možnosti čo sa týka inštalácie svetla kdekoľvek v priestore. Záleží už len na vašom želaní a predstave, ako by osvetlený priestor mal vyzerať, alebo čo by ste chceli docieliť s daným osvetlením. LED osvetlenie máte teraz aj v širokej ponuke farebnej palety. Môžete napríklad skombinovať viacero LED pásov rôznych farieb, alebo máte led pásy, kde už sa farebné LED diódy striedajú v rámci jedného pásu. Výhodou LED osvetlenia je aj to, že sa dá rýchlo a hlavne ľahko nainštalovať kdekoľvek do priestoru.

led osvetlenie

Budete k tomu potrebovať okrem LED pásov alebo žiaroviek ešte nejaký ten kábel alebo vodič napríklad dvojlinku 2x 0,75 mm (Používa sa pri inštalácii jednofarebných pásov.), konektor a nejaký ten napájací zdroj a hra so svetlom môže začať. Všetko potrebné nájdete u nás v našom internetovom obchode. Na výber máme širokú ponuku LED pásov, žiaroviek a diód, reflektory a iné svietidlá do interiéru aj exteriéru. Taktiež u nás v obchode nájdete aj všetko príslušenstvo k zapájaniu LED svietidiel. Stačí si len vybrať to čo potrebujete ku svojej práci. Ak by ste si nevedeli s niečím poradiť.

led svetlo

Či už je to správny výber svietidla alebo príslušenstva, alebo budete mať otázku ohľadom montáže neváhajte a kontaktujte nás. My sme odborníci na LED osvetlenie a radi vám so všetkým pomôžeme a spoločne nájdeme najlepšie riešenie pre váš projekt. Výhodou nákupu v našom obchode je tá, že máme takmer všetky veci skladom. Môžeme vám to teda okamžite zaslať na vašu želanú adresu alebo si to môžete prísť zobrať k nám na odberné miesto. Pozor teraz sme odborné miesto presťahovali na novú adresu do Senice. Teraz nás nájdete na adrese Kasárenská 1661/328 Senica.