Home > Online > Tantrické masáže a zverokruh

Nuru masáž je druh tantrickej masáže erotického typu, pri ktorej masérka využíva špeciálne pripravený nuru gél vyrobený z hydratujúcich morských rias. Masérka ho nanesie na svoje telo a následne ho rozotiera na telo svojho klienta zmyselnými pohybmi, pričom tento gél umožňuje lepšie kĺzanie sa. Nuru gél dal tejto masáži pomenovanie a je vyrábaný na čisto prírodnej báze a neobsahuje žiadne chemikálie, z ktorých by mohol zákazník napríklad chytiť alergickú reakciu. Nuru masáže sú jedným z druhom tantrických masáží, ktoré vznikli v Indii. Obľúbené sú dodnes.

žena

Nuru masáže síce nie sú natoľko známe ako tantra masáže, ale majú rovnako obohacujúce účinky a prinášajú množstvo zdravotných benefitov, ktorými nikto nepohrdne. Tantra a nuru masáže sú určené ako pre mužov tak i pre ženy a ich program je zostavený tak, aby dokázal uspokojiť hocako náročných klientov. Takéto masáže môžete vyhľadať napríklad v Bratislave, kde sa nachádzajú 1 z najlepších tantrických masážnych salónov, ktoré sú vychýrené svojimi nadštandardnými službami a primeranými cenami. Očakávajte meditačné techniky a spirituálnu a starú indickú atmosféru, ktorá vás dozaista dostane.

žena

Tieto masáže sú orientované duchovným smerom, a teda spájané aj s vesmírom a zverokruhom, ktorý ovplyvňuje každého 1 z nás. 2 v poradí je znamenie vodnára. Toto znamenie prislúcha ľuďom narodeným od 20. januára do 18. februára a môžu sa pýšiť vzduchom, teda živlom, ktorý im bol priradený. Taktiež ako pri kozorožcovi aj pri vodnárovi je vládnucou planétou Saturn, ale taktiež Urán. Títo ľudia sú charakteristickí tým, že milujú prírodu a majú akúsi skrytú vlastnosť vidieť za oponu diania. Sú veľmi láskaví, tolerantní a znášanliví avšak nenávidia, keď ich niekto obmedzuje a snaží sa ich držať na uzde. Sú to veční rojkovia, ktorí sú často uzavretí a neradi sa ostatným zdôverujú.