Home > Výrobky > Ponuka mobilných domov pre každého

V prvom rade je vhodné objasniť, čo taký mobilný dom obsahuje, ako vyzerá a čo vám prinesie. V dnešnej modernej dobe sa do popredia dostávajú rôzne zaujímavé alternatívy aj pre bývanie či rekreáciu. V našich podmienkach majú siahodlhé korene aj pobyty na chatách v prírode a to všetko sa dá s mobilnými domami skvelo zariadiť. Mobilný dom si pri kúpe prezriete a dostanete ho už hotový a zariadený. V ponuke sú mobilné domy, ktoré sú už používané a rovnako aj nové kusy. Povedzme si to na príklade zaujímavého modelu, ktorý predstavuje Mobilná chata Chalet TW83 Euro-mobilnedomy. Táto mobilná chatka má dispozíciu 2 + kk a dĺžku krásnych 10,4 metrov. Je skvelou alternatívou na pozemku v prírode, ktorý vlastníme.

obrázok domčeky

Mobilné domy a chaty sa dodávajú kompletne zariadené. Majú obývaciu miestnosť so sedacou súpravou a stolíkom, spálňu, kuchynský kút a rovnako aj kúpeľňu so sprchovým kútom a wc. Väčšina z nich má aj jedálenský kútik. Všetko je už teda zariadené a vybavené. V kuchynke sa dá používať plynová bomba, prípadne môžete do mobilného domu aj zaviesť plyn, všetko závisí od toho aký presne model si vyberiete.

chata v prírode

Mobilný dom sa nazýva mobilným práve preto, že sa dá jednoducho previesť kamiónom alebo na vlečke a inštalovať na miesto určenia. Napojenie na siete je rovnako možné a tak sa za skvelú cenu dá takmer ihneď bývať a priestory využívať naplno. Pre všetkých, ktorí práve hľadajú alternatívu bývaniu v rodinnom dome alebo chaty v prírode môžu mobilné domy tvoriť skvelú možnosť, ako tak spraviť. Cena rodinného domu sa pohybuje ďaleko vyššie než cena mobilného domu, čo tiež môže byť jedným z hlavných benefitov, prečo sa môže mobilný dom v mnohých prípadoch skvele hodiť. Pokiaľ si chcete ponuku mobilných domov pozrieť a urobiť si vlastný názor, pozrite si webové stránky www.euro-mobilnedomy.sk.