Home > Online > Zverte sa do rúk profesionálok a ony už vedia ako vás uspokojiť

Pojem tantrická masáž je mnohým z nás určite známy, ale ešte sme nemali tú možnosť alebo odvahu, aby si sme ju vychutnali so všetkým, čo ponúka. Klasické relaxačné masírovanie alebo zdravotné masáže sú fajn, no pri nich si oddýchnete a zrelaxujú len na tie časti tela, ktoré si to vyžadujú. A keďže človek rád skúša niečo nové a netradičné, v tantra salónoch vám splnia všetky vaše tajné želania a túžby.

žena na masáži

Umenie tantrickej masáže však spočíva v šikovnosti rúk profesionálnych masérok, ktoré si dokážu poradiť s každým kúskom vášho tela, aj s intímnymi partiami. Masáže sa v salónoch vykonávajú v úplnej diskrétnosti, vy sa môžete objednať z pohodlia domova prostredníctvom internetových stránok, zároveň si vyberiete aj masérku, ktorá sa vám bude po príchode do salóna venovať a tiež aj druh masáže. V salóne vás privíta a ponúkne vám sprchu, aby celý rituál prebehol v 100% hygienických podmienkach, môžete sa občerstviť čajom alebo kávou, potom sa prezlečiete do sárongu a môže sa začať samotný rituál.

V miestnosti znie príjemná hudba a masáž podčiarkuje aj exotická vôňa, ktorá dodáva celému rituálu erotický náboj. Na výber máte z body masáže, masáže lingamu, klasickej či magic alebo special masáže a mnoho ďalších, je len na vás, pre ktorú z nich sa rozhodnete. Ale treba mať na pamäti, že tantra nie je o sexe, tu neposkytujú žiadne sexuálne služby! Masáž tantra Bratislavatantra však stojí za prežitie, šikovné ruky masérky vás privedú k vyvrcholeniu a vy prežijete slasť, na ktorú tak skoro nezabudnete. Na to, aby vás uspokojili, používajú viaceré časti svojho tela, prsia, ústa, ruky a tiež celé telo. Vy si to musíte iba užívať a nechať sa rozmaznávať.

ženské ruky

Po skončení rituálu si opäť môžete vychutnať sprchu, potom aj krátky čas na oddych a nakoniec budete odchádzať aj s malým darčekom ako poďakovanie za dôveru. Namaste je záverečný pozdrav, ktorým sa s vami rozlúčia dúfajúc, že vo vás objavili spokojného zákazníka.