Home > Firmy > Nie je trubica ako trubica

Možno práve teraz zháňate novú žiarovku alebo inú náhradu svetelného zdroja, ktorým by ste si posvietili na miesta, kde sa pohybujete alebo trávite čas relaxovaním či prácou. LED svietidlá prežívajú boom, nahradili totiž svoje predchodkyne a musíme povedať, že sa svojej úlohy ujali perfektne. V mnohých interiéroch už zaujali svoje miesta a zdá sa, že úspešne.

led-trubica-t8-9w-600mm-studena-biela

Moderné osvetlenie by malo spĺňať viacero podmienok, aby sa stalo vhodnou náhradou za energeticky náročné a zdraviu škodlivé produkty, ktoré sme mali a používali v interiéroch donedávna. LED svetlá boli vyvinuté tak, aby sme https://www.ledprodukt.sk/61-led-trubice-t8 ich mohli využívať nielen ako doplnkové, ale aj hlavné osvetľovacie zdroje, majú výkon porovnateľný s predchodcami, ale oproti nim sú oveľa úspornejšie či šetrnejšie k životnému prostrediu a majú aj dlhú životnosť. O tom, že majú prepracovaný a do detailov premyslený dizajn už dnes nikto nepochybuje. Zákazníci, ktorí si ich kupujú, sú s nimi nadmieru spokojní. Vďaka nim totiž vyčarujú také svetelné efekty, ktoré sa s klasickými svetelnými zdrojmi jednoducho nedali.

ruka, žiarovka, obloha

LED osvetlenia sa vyrábajú v širokom spektre typov od žiaroviek cez panely, trubice, pásiky až po reflektory. V domácnostiach takisto nie sú neznáme, LED trubice sú vhodné na osvetlenie nejakých pracovných plôch napríklad kuchynskej linky alebo zrkadla v kúpeľni, nahrádzajú aj osvetlenie kancelárskych priestorov či športovísk, ich využitie je široké. Vydržia až 50-tisíc hodín a na výber máte z trojice odtieňov bielej: neutrálnu, teplú a studenú a zapájajú sa do siete priamo na 230V.

O tom, že LED svietidlá sú perfektným zdrojom svetla po praktickej či dizajnovej stránke, hádam už nikto nepochybuje. Moderná domácnosť sa bez nich nezaobíde, pretože dokážu vytvoriť nezameniteľnú atmosféru podľa požiadaviek či momentálnej nálady jej obyvateľov a dotiahnu svetlo aj do miest predtým neprístupných.