Home > Online > Masáž môže byť aj veľmi vzrušujúca a príjemná zároveň

Na relax a oddych sa dajú využívať rozličné metódy, záleží iba na jednotlivcovi, ktorému dá prednosť, čo mu vyhovuje a pri ktorej aktivite sa jeho telo aj myseľ uvoľní najlepšie. V masážnych salónoch je v ponuke veľa tantrických masáží, využívajúcich prepojenie ducha a tela na dosiahnutie rovnovážneho stavu. Telo, ktoré nám denne slúži a vykonáva mnoho funkcií, treba nielen kŕmiť, ale aj sa oň dobre starať, dopriať mu dostatočný oddych a relax, čo preňho znamená vzpruhu a prílev novej energie. Spolu s organizmom však treba resetovať aj myseľ, čo nie je niekedy jednoduché, ale v podobe vhodnej senzuálnej masáže Bratislavatantra to bude príjemné a vzrušujúce zároveň.

Iskry vzrušenia sú naozaj spaľujúce

Na senzuálnu masáž sa objednáva aspoň jednu hodinu vopred, je to možné aj online, tu si zákazník objednáva aj typ masáže spolu s masérkou, ktorá sa mu páči. Dievčatá sú šikovné a pekné, zároveň príjemné spoločníčky, pred samotným rituálom sa s vami pozdravia pozdravom „namaste“, ponúknu vám kávu alebo čaj, a tiež možnosť osprchovať sa. Potom vás prezlečú do sárongu a rituál sa môže začať. Všetko prebieha v príjemnej atmosfére, pri relaxačnej hudbe a exotických vôňach.

Správne dotyky dokážu zázraky

To, akú masáž si vyberiete, je iba vaša vec, môžete si ňou splniť svoje dávne túžby či tajné sny o vzrušujúcom prežití dotykov peknej masérky, s použitím aj sexuálnych hračiek či príjemných masážnych gélov a olejov. Do salóna však nechoďte chorí alebo s nejakými kožnými problémami, ale ani pod vplyvom drog či alkoholu. Takisto musí byť zákazníkom jasné, že tam sa neposkytujú sexuálne služby. Vzrušujúce dotyky vás počas masáže privedú až k vyvrcholeniu, v závislosti od typu masáže to môže byť aj masírovanie intímnych miest na tele. Takto sa dá prežiť slasť a rozkoš aj bez sexuálneho aktu, vaša myseľ, ale aj telo budú po tejto masáži úplne „zresetované“, vy si rituáli oddýchnete a môžete si dať aj sprchu. Rozlúčka s masérkami bude opäť v znamení pozdravu „namaste“ a odchádzať budete aj malou pozornosťou.