Home > Online > Nová firma jednoducho a rýchlo!

Potreba založiť novú firmu, môže vzniknúť v rôznych prípadoch. Možno chcete začať podnikať, chcete založiť firmu na konkrétny projekt, prípadne sa chcete spojiť s viacerých spoločníkmi a založiť s nimi novú firmu za účelom podnikania v konkrétnej oblasti. Samozrejme, že figurovať sa dá aj vo viacerých firmách a spoločnostiach, preto už môžete byť aj skúseným podnikateľom a tiež potrebujete založiť novú firmu.

podpisovanie zmluvy

Založenie s.r.o. je pomerne komplikovaný administratívno- právny proces. Potrebujete zakladateľské dokumenty, ktoré sú dôležité pre začatie podnikania, hospodárenia, následného rozdeľovania ziskov alebo rozhodovanie, jednoducho, ako bude firma fungovať treba najskôr stanoviť a napísať do spoločenskej zmluvy. Je to dokument, ktorý jednoznačne treba mať aj pri podaní žiadosti o zápis do obchodného registra. Okrem toho vás čaká vybavovanie živností, teda jednotlivých predmetov podnikania, registrácia na daňovom úrade, aby vaša firma mala DIČ. Pokiaľ chcete, aby ste hneď boli v s.r.o. aj platca Dph, to je ďalšie vybavovanie a následne potom čakanie na registráciu. Všetky tieto časovo náročné úkony sa dajú jednoducho obísť!

podnikatel v kancelarii

Sro platca dph na predaj

Toto heslo nie je nadpis na inzeráte v bazári. Je to seriózna možnosť, ako si kúpite hotovú firmu, založenú, registrovanú a dokonca takú, ktorá už je registrovaná ako platca Dph. Po podpise prevodových papierov ste konateľom a spoločníkom a môžete začať pracovať! Firmy takéhoto rázu sú zakladané len za účelom predaja, nemajú žiadne záväzky. Sú nové. Možno sa vám bude zdať, že obchodné mená sú naozaj zvláštne, ale tie sa dajú zmeniť rovnako, ako aj predmety činností a sídlo vašej s.r.o. Budete mať novú firmu so zmeneným názvom, sídlom a živnosťami takmer hneď. Netreba na nič ďalšie čakať a čo je na tom najlepšie, že hneď je aj platcom Dph! V mnohých ohľadoch je tento spôsob nadobudnutia veľmi výhodný.