Home > Firmy > 3 populárne veci, ktoré musíte mať aj na svojej svadbe

Niekomu stačí svadba obyčajná, niekto chce niečo extra. Ak patríte k tým druhým, tak vám možno trochu pomôžem. Svoju svadbu za sebou ešte nemám, no za posledné asi dva roky, som ich absolvovala pomerne dosť. Chodila som na strednú, kde prevládalo ženské osadenstvo a väčšina z neho, chcela byť v chomúte čo najskôr, takže je to logické. No ale späť k veci. Keďže som mala možnosť zažiť dosť relevantnú vzorku svadieb, dovolím si povedať, že som dostatočne pochopila, aké veci dnes na svadbách naozaj letia. Nech sa páči, tu sú.
Ženích v bielej košeli tancuje s nevestou v bielych šatách.jpg

  1. Ako z filmu

Tanec mladomanželov je klasika, ktorá samozrejme nechýba na žiadnej svadbe. Dnes ale zjavne letí trošku netradičný tanec, a to taký, ktorý je dopredu nacvičený. Priznám sa, že keď som túto mladomanželskú show videla po prvýkrát, bolo mi tak nejako trápne aj za nevestu a ženícha. Potom som to videla ešte raz a potom znova. Na tretíkrát sa mi to nejako zapáčilo. Možno to bolo i tým, že to bol prvý tanec, ktorý nepôsobil až tak trápne. Takže ak chcete niečo také, zhodnoťte svoje tanečné schopnosti.

  1. Ozdobené víno

Zjavným hitom sú aj etikety na víno https://www.graphicsoul.sk/etikety-na-flase/. Zažila som to na štyroch svadbách. Viete ako sú na stoloch poukladané fľašky s vínom. No tak tieto fľaše nie sú len také hocaké, ale pôvodná etiketa je prelepená tou vašou – vlastnou. Na jednej svadbe som videla také etikety s rôznymi vtipnými citátmi o ženách a mužoch, na druhej fotky ženícha a nevesty a na tých zvyšných dvoch si fakt nepamätám, takže asi nešlo o niečo extra.
Svadobný servis z keramiky s nápisom LOVE.jpg

  1. Svadobný –svadobný servis

Ja som si vždy myslela, že si servis, teda taniere, poháre a príbory, len zapožičiam od firmy alebo od hotela, kde sa bude svadba konať. Asi to aj takto je, no „po novom“ si budúci manželia nosia svoje vlastné taniere a poháre, na ktoré nechávajú vytlačiť rôzne nápisy, dekorácie a ornamenty. Mne osobne sa to zdá ako taká malá zbytočnosť, ale ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát.