Home > Životný štýl > Zoznamka

Je mi smutno. S partnerom sme sa rozišli pred Mikulášom. Boli sme spolu dlhé roky. Dozvedela som sa, že po rozchode si dal hneď profil na zoznamku a po pár dňoch začal navštevovať pani. Hneď to povedal deťom. Keď sme sa rozchádzali tak mi povedal, že ma stále miluje. Ja stále nechápem ako človek, ktorý tvrdí ako ho miluje a potom ide hneď za druhú. Všetci kompletne vieme, že hľadal pani na svoje potreby, pretože bez toho nemôže fungovať,ale stále asi nechápem ako môže byť ten človek tak sebecký a neciteľný, ako v sebe nemá kúsok úcty ku mne hlavne kvôli deťom a rozpráva im aký mal a kde rande ako vyzerá atď. Porozpráva dcére že chodí okolo nej každý deň.

s

Ako je neciteľný a že má 100 chutí ísť a tý pani povedať aký je otec zl čo mi všetko robil. Mňa ide len o tie moje srdiečka deti hlavne dcéru. Je to silná osobnosť dosť mi pomohla aj v rozhodnutí odísť od neho dieťa a táto situácia nás ničí.Nejdem proti ex.Vždy ju vysvetlím, že nech tá pani dá šancu treba bude fajn.Ale ja vnútorne plačem a hovorím si ako je možný ako ma dokázal tak rýchlo vymeniť a len čo som odišla z bytu pred vianocami hneď jej tam mal. Nehovorím, že má trúchliť ako dlho, ale týždeň.

s

Čudujem sa tomu. Najviac som bola prekvapená z toho, ako je možné, že ma tak rýchlo nahradil, keď spolu máme spoločné spomienky, sme spolu tak dlho. Celkom ma to zarazilo, naštvalo a som z toho smutná. Cítim sa ako kus handry a odhodená. Stále to bolí a nerozumiem tomu, prečo sa takto zachoval. Predsa keď má niekto dlhoročný vzťah, nejde hneď po rozchode za niekým iným. Podľa mňa sa to nerobí a trápi ma to stále, ale nič s tým nezmôžem. Asi za to nestál. Keby za to preca stál, tak si nebude hneď hladať inú ženu. Asi som zo starej školy, ale já by som mu niečo také nikdy nespravila. Podľa mňa je to naozaj trápne a hnusne.