Home > Online > Iskra pre váš vzťah

Pokladáte sa za výnimočný pár?

Existuje medzi vami dokonalá súhra, rozumiete si vo všetkom takmer bez slov, alebo ste skôr typ talianskeho manželstva, kde je rovnako ako láska, aj hnev, vzdor a hádky na každom kroku. Je to v poriadku, ak sa niekedy s partnermi nezhodneme, no dlhodobá stagnácia či kríza v súčasnosti pramení najmä z nedostatku času a množstva stresu a z toho plynúcich nedorozumení, ktoré môžu potrápiť aj inak harmonické dvojice. Čo s tým?

pár

Ak chcete zažiť konečne kvalitný čas spolu, dopriať si vzrušenie a zároveň takto posilniť vašu sexuálnu oblasť, obohatiť sa o nový zážitok a dostať sa tak na inú úroveň vzťahu, pouvažujte nad tantrickou spoločnou masážou. Áno, o tantre a jej úžasných účinkoch na organizme sa popísalo až-až, ale ak je to v páre, garantujeme, že vás táto skúsenosť spojí a nabije novou energiou, ktorá možno časom vo vzťahu chýbala.

masáž

Dosiahnete na: párová masáž Bratislava

Jednoduchým spôsobom si môžete dopriať potešenie a rovnako tak ho dožičiť aj vašej polovičke a zdieľať tak rozkoš, ktorá sa bude len násobiť. Špeciálne spojenie je jednoznačne dosiahnuté vďaka intimite a neuveriteľnej otvorenosti, ktorá je pri takomto type masáže žiaduca. Je možné určovať si v masáži hranice, vopred sa na jednotlivých krokoch dohodnúť alebo sa nechať unášať atmosférou zblíženia. Rozhodne však tak viac spoznáte nielen seba, ale aj vašu milovanú polovičku. Tantra rituál môže byť vzrušujúcim začiatkom vášho erotického spojenia, ktoré si môžete užívať len vy dvaja. Vo finále môže prísť skvelý orgazmus, no vždy je to o komunikácii a pokiaľ by to bolo pre vás nepríjemné, je možné nasmerovať tantrickú masáž inak. Skvelé je, že po masáži je priestor na spoločný čas, je ideálne, ak to využijete v takej forme, akú máte radi a spríjemnila by vám vzťah – napríklad vo forme romantickej večere či rozhovoru. Vzťah je ako vzácny kvet, treba ho udržiavať a radi vám v tomto smere pomôžeme!