• hotel-carmin

    Sponzorované odkazy

Hotel Carmin Pezinok

Hotel Carmin Pezinok

Hotel Carmin Pezinok

Horský hotel Carmin***. Hotel rodinného typu v malebnom prostredí Malých Karpát. Výborná reštaurácia s množstvom prenájmu na rôzne spoločenské akcie. Hotel Carmin*** ponúka jedinečnú pokojnú a kľudnú atmosféru lesného prostredia Malých Karpát.

hotel-carmin-Kucisdorfska

Sponzorované odkazy

Hotel Carmin dokáže z vášho pobytu urobiť zážitok, plný dojmov z prekrásneho horského prostredia Malých Karpát a ústretového personálu.Vychutnajte si nerušený relax v elegantných izbách s anatomickým matracom a masážnym sprchovým kútom.

 

Služby Hotela Carmin Pezinok

Výborná reštaurácia s množstvom prenájmu na rôzne spoločenské akcie ako svadby, rauty, záhradné párty a pod.

  • izbový servis,
  • nefajčiarske izby,
  • TV,
  • sprcha

priestory na fitnes/posilňovňa, plavecký bazén, masážne centrum a centrum krásy, tenisové kurty, sauna, jacuzzi, masáž, vonkajší bazén, 24-hodinová recepcia, čistiareň, zasadacie miestnosti, služby práčovne

Okolie hotela Carmin

Hotel Carmin sa nachádza v blízkom okolí mesta Pezinok. Vjeho okolí sa nachádza niekoľko veľmi zaujímavých miest. Veľmi známym je aj obľúbené lyžiarske stredisko vrch Baba. Malokarpatská príroda je však ideálna  pre turistiku. Peknou prechádzkou je napríklad 7 kilometrový banský náučný chodník. Vedie okolo starého mlyna, zaniknutých kúpeľov a starých baní. Z Pezinka dobre dostupným turistickým cieľom je aj zrúcanina hradu Biely kameň. V širšom okolí sa nachádza taktiež hrad Červený kameň či Smolenický zámok.

Hotel Carmin Pezinok